Vážený zákazníci,

Reklamační řád a odstoupení od kupní smlouvy je uveden v článku IX všeobecných obchodních podmínek, který naleznete ZDE.

Doufáme, že se vám a vašemu psovi líbí to, co jste si objednali! Pokud nesedí dokonale, nebojte se – proces vrácení jsme velmi zjednodušili!

Vrácení a výměna je podle zákona do 14 dnů od doručení.

Nejprve zašlete email na info@dogface.cz ohledně vrácení nebo výměny.

Ujistěte se, že vrácené položky splňují následující podmínky, abyste měli nárok na vrácení peněz nebo výměnu:

Zboží musí být vráceno v původním neporušeném stavu s originálním obalem a podléhá kontrole.

Zboží musí být bez zápachu a psích chlupů. Bude-li vrácené zboží zapáchat od psa nebo jinak, nebo bude zachlupeno nebo zašpiněno, bude Vám po dohodě obratem zaslán zpět nebo naúčtován poplatek, který bude odečten od celkové částky refundace. Pokud zboží vrátíte zpět do původního stavu bez zápachu a chlupů, můžete jej stále vrátit ve 14 denní lhůtě od doručení.

Jak postupovat? Chci zboží vyměnit nebo vrátit?

A/ Pro výměnu zboží postupujte podle následujícího reklamačního formuláře pro výměnu, který je třeba stáhnout, vytisknout, vyplnit a přiložit do balíku nebo vyplnit online a zaslat soubor zpětně na info@dogface.cz.

Reklamační formulář pro výměnu si stáhněte v PDF zde:

STÁHNOUT FORMULÁŘ NA VÝMĚNU

B/ Pro vrácení zboží a odstoupení od kupní smlouvy postupujte podle následujícího formuláře pro odstoupení od kupní smlouvy, který je třeba stáhnout, vytisknout, vyplnit a přiložit do balíku nebo vyplnit online a zaslat pdf soubor zpětně na info@dogface.cz.

Reklamační formulář pro odstoupení od kupní smlouvy si stáhněte v PDF zde::

STÁHNOUT FORMULÁŘ K ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY